Karrier

Konyhalány állás

Az Imola Hotel Platán gyakorlattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • egri lakhellyel rendelkezők előnyben

Szobaasszony állás

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező, pozitív kisugárzású munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

Felszolgáló-pultos állás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vendéglátó ipari szakképesítés, báros tapasztalat / végzettség előny/
  • legalább erős középfokú, aktív német vagy angol nyelvtudás (főleg szóban)
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat előny
  • kiváló kommunikációs képesség
  • ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés
  • terhelhetőség
  • rugalmasság